Klassiek Ballet groep 1/2

Cursus omschrijving

Vanaf 4 jaar zijn kinderen in het algemeen verstandelijk en fysiek in staat om spelenderwijs kennis te maken met de basis van dans en van klassiek ballet. Door middel van korte oefeningen, opdrachten en spelletjes worden kinderen in deze cursus bewust gemaakt van hun lijf en ledematen. Ze ontwikkelen gevoel voor muziek en ritme en beginnen hun creativiteit te ontdekken.  
Uiteraard staat het plezier beleven aan bewegen centraal. 
Deze cursus wordt aangeboden als halfjaarcursus van 17 lessen met startmogelijkheden op 8 september 2022 en 26 januari 2023. Tijdens deze tweede cursus wordt ook toegewerkt naar de danspresentaties op zaterdag 1 juli 2023 in het Theater.

De lessen Klassiek Ballet worden gegeven door Emma Kern, een jonge, enthousiaste en zeer getalenteerde balletdocente die een internationale balletopleiding heeft gevolgd aan de Northern Ballet School in Manchester en aan het American Ballet Theatre in New York. 
Naast aandacht voor een goede ballettechniek staat het plezier in het dansen centraal in haar lessen.  

Kledingvoorschrift 
Bij de balletlessen werken wij met voorgeschreven kleding per groep. De kleding is verkrijgbaar bij de docent. Voor meer informatie hierover, stuur een e-mail naar: emma.kern@kloosterwoerden.nl 

Korting bij danscursussen: Bij alle danscursussen van meer dan 15 lessen geldt een korting van 50% voor cursisten die ook een andere dans- of musicalcursus van meer dan 15 lessen volgen bij Het Klooster! De korting wordt gegeven op het laagste tarief. 

 

 

 

Cursus informatie

Lesdag Donderdag
Lestijd 16.00-16.45 uur
Start 8 september 2022
Start 26 januari 2023
Aantal lessen 17
Leeftijd Groep 1/2
Korting:
Cursus Specificatie Prijs
Klassiek Ballet groep 1/2 Do 8 sep. 2022 (16.00-16.45 uur) € 132,- (3 termijnen van € 44,-)
Klassiek Ballet groep 1/2 Do 26 jan. 2023 (16.00-16.45 uur) € 132,- (3 termijnen van € 44,-)

Emma Kern

  • Docent dans